Ubezpieczasz: samochód, mieszkanie, dom , firmę nawet swoje ukochane zwierzątko ale jakże często zapominasz o sobie i o swoich bliskich. Czy przypadkiem nie jesteś najważniejszy dla siebie i dla swoich dzieci? To Ty często jesteś głównym filarem rodziny. Co jeśli zachorujesz? Co jeśli zabraknie funduszy na Twoje leczenie? Czy nie przeraża Cię myśl, że dzieci mogą zostać bez środków do życia? Życzę Ci wielu szczęśliwych lat w absolutnym zdrowiu – pomyśl jednak o indywidualnie dobranej polisie.

Nasze najlepsze propozycje:

6 Najtańsze na rynku ubezpieczenie na życie – także pod   zabezpieczenie kredytów.

11 Ubezpieczenie na życie dla osób starszych aż do 85 roku życia – bez ankiety medycznej.

4 Grupowe otwarte ubezpieczenie na życie dla każdego tzw. „grupówka”– jeśli nie posiadasz dodatkowego ubezpieczenia w zakładzie pracy lub nie pracujesz. Przyjmujemy osoby do 64 lat. Także bez ankiety medycznej.

5 Grupowe ubezpieczenia dla Twoich pracowników– przygotowywanie oferty zgodnie ze specyfiką grupy.

3 Bogata oferta ubezpieczenia Następstw Nieszczęśliwych wypadków.

2 Zabezpieczenie dla Twoich bliskich jeśli dużo podróżujesz różnymi środkami lokomocji.

6 Karty medyczne – jeśli nie opłacasz ZUS-u albo chcesz poprawić jakość usług medycznych dla siebie i dla rodziny.

11 Pomoc na Raka – zabezpieczenie finansowe na wypadek zdiagnozowania u Ciebie lub Twojej rodziny nowotworów złośliwych lub niezłośliwego guza mózgu.

4 Ubezpieczenie Twojego dochodu od utraty – jeśli masz własną firmę i pracujesz na własny rachunek, podczas Twojej czasowej niezdolności do pracy z powodu choroby lub wypadku w wymierny sposób rekompensujemy utratę dochodu – nawet do 60 miesięcy.

Zgłoś się do nas a przygotujemy Ci propozycję zgodną z Twoimi potrzebami oraz możliwościami finansowymi, abyś Ty poczuł się komfortowo a Twoi najbliżsi bezpiecznie.

 

PROGRAMY INWESTYCYJNE:

Na pewno jak każdy współczesny człowiek i Ty masz swój cel w życiu na zrealizowanie, którego potrzebny będzie Ci mniejszy lub większy kapitał. Jeśli go nie masz to możesz skorzystać z kredytów ale nie dość, że to sporo kosztuje, to jeszcze nie ma pewności czy będziesz spełniał warunki wymagane przez Banki. Spróbuj zaplanować, zaoszczędzić i zarobić kapitał na realizację swojego celu, lokując swoje środki w sprawdzonych programach z funduszami inwestycyjnymi.

Przygotowujemy różne programy oszczędzania:

6Fundusz stypendialny –   nie jesteś w stanie przewidzieć jakie studia wybierze Twoja ukochana pociecha, zacznij oszczędzać i zarabiać już teraz aby za 10 lat uniknąć szoku finansowego. Zawsze możesz skorzystać z pomocy dziadków, dla których przyszłość wnuków jest równie ważna i chętnie zainwestują swoje środki na tak szczytny cel.

11Emerytura – na ten temat to chyba wszystko już wiesz . Nawet przedstawiciele rządu wypowiadają się, że albo będzie niewielka w stosunku do przedemerytalnego dochodu, albo nie będzie jej wcale. A co jeśli np. wiele lat pracowałeś „na czarno”?

Im wcześniej się zdecydujesz, tym masz większe szanse zostać starszą panią lub panem a nie staruszką lub staruszkiem.

4Wcześniejsza spłata kredytu – kupiłeś mieszkanie, czy nie warto pomyśleć o przeznaczeniu dodatkowej kwoty, która zarobi dla Ciebie na wcześniejszą spłatę.

5Inny cel – np. marzysz o wypasionym aucie, oszczędzając i lokując kapitał w programach inwestycyjnych możesz mieć go szybciej niż myślisz.

 

Cały świat oszczędza i zarabia, a Ty?

znak-ergo-rgb-m-1600pxUniqa_Logowarta-logo-podstawowy-cmykMetLifegeneraliCompensalloydsmacif-logoimg_290PKO UBEZP LOGO CMYK